Nikelman

We are building the impossible

Nikelman® NPO 180

npo-180

Nikelman® NPO 180 przeznaczona jest do nawilżania osłonki przed procesem marszczenia (np. osłonki kolagenowe) oraz do przewijania osłonki (w celu poprawy jakości nawinięcia rolki, wycięcia fragmentu wadliwego materiału lub kontroli jakości wykonanego na osłonce nadruku).

Nikelman® NPO 180 nawilża lub przewija materiał o maksymalnej średnicy 180mm.

W zależności od nawilżanego materiału, istnieje możliwość regulacji ilości podawanego płynu nawilżającego oraz wybór źródła podawanej cieczy – ze zbiornika, w którym można przygotować roztwór środka chemicznego lub podłączenie czystej wody z sieci.

Nikelman® NPO 180 utrzymuje stałą prędkość przewijania z możliwością regulacji, posiada także system stabilizacji naciągu przewijanego materiału z funkcją regulacji siły naciągu. Poza tym, wyposażona jest w licznik metrów przewiniętego materiału, co daje możliwość sprawdzenia ilości materiału przed wysłaniem do klienta.

Nikelman® NPO 180 można także wyposażyć w urządzenie do naprowadzania krawędzi materiału w celu równego nawijania materiału na bobinę.

Istnieje także możliwość zamontowania kamery wideo w celu podglądu jakości nadruku na przewijanej osłonce. Dodatkowa funkcja zmiany kierunku przewijania pozwala w krótkim czasie na powrót do wskazanego przez operatora wadliwego nadruku w celu  usunięcia wadliwego fragmentu osłonki.

Urządzenie Nikelman® NPO 180 można również wyposażyć w perforator z regulowaną średnicą wykonywanych otworów.

Uzyskaj więcej informacji na temat Nikelman® NPO 180. Skontaktuj się z nami.

 

Parametry Nikelman® NPO 180
Średnica nawilżanych/przewijanych osłonek Ø 35-180
Rodzaj osłonek Poliamidowe, kolagenowe, celulozowe
Średnica nawilżanej rolki 650mm
Średnica wew. gilzy osłonki 76,2 mm
Prędkość nawilżania /przewijania * do 150 m/min
Rodzaj płynu nawilżającego woda
Pojemność zbiornika do podawania płynu nawilżającego** 120 litrów

* Prędkość zależy od rodzaju i średnicy oraz jakości nawinięcia rulonów nawilżanej/przewijanej osłonki.

** Możliwość podawania wody/płynu ze zbiornika jako opcja.

 

Copyright © Nikelman 2016    |   Polityka prywatności    |   Powered by WordPress    |    projekt i realizacja zatorski.eu